TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Qka ėshtė Fizika ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
finessoz
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 48
Age : 22
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Qka ėshtė Fizika ?   Mon Jun 25, 2007 2:26 pm

Ne ket pyetje duhet te pergjigjeni se qka eshte fizika ?
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.finessoz.tk
gizza
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 8
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Re: Qka ėshtė Fizika ?   Wed Jun 27, 2007 8:58 pm

Fizika osht shkenc natyrore .....(se di manej huaha) :S:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qka ėshtė Fizika ?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 28 Nėntori ėshtė dita e ēlirimit tė Shqipėrisė
» Ēka ėshtė Filozofia
» Dritan Ylli: Ėshtė koha tė punojmė pėr Shqipėrinė evropiane, zoti Klosi!
» Faik Krasniqi:Ribashkimi i Kosovės me Shqipėrinė, ėshtė njė domosdoshmėri!
» Ja kush ėshtė Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Shkencat natyrore dhe natyra (Science And Natyre) :: Fizikė-
Kėrce tek: