TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sa eshte e vjeter gjuha shqipe ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
finessoz
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 48
Age : 23
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Sa eshte e vjeter gjuha shqipe ?   Mon Jun 25, 2007 4:24 pm

a mund ta dini se sa e vjeter eshte gjuha shqipe dhe cila perdoret me shume ajo e shkruar apo ajo e folur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.finessoz.tk
rini
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 32
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Re: Sa eshte e vjeter gjuha shqipe ?   Wed Jun 27, 2007 10:29 pm

me shum perdoret gjuha e folur dhe gjuha shqipe osht shum e vjeter ne vitin 1462 dokumenti i par i gjuhes shqipe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sa eshte e vjeter gjuha shqipe ?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Gjusha Shqipe dhe Gjuhet e tjera ( Albanian Language and Other Languages) :: Gjuha Dhe Letersia Shqipe-
Kėrce tek: