TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cili sport ju pėlqen me shumė?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
finessoz
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 48
Age : 22
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Cili sport ju pėlqen me shumė?   Mon Jun 25, 2007 8:19 pm

FUTBOLLI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.finessoz.tk
xoni
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 6
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Re: Cili sport ju pėlqen me shumė?   Wed Jun 27, 2007 9:15 pm

Futbolli , Tenisi , Noti , Volejbolli etjetjetj.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rini
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 32
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Re: Cili sport ju pėlqen me shumė?   Wed Jun 27, 2007 10:17 pm

plot po e veqoj veq njo ragbii huahua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rini
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 32
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Re: Cili sport ju pėlqen me shumė?   Wed Jun 27, 2007 10:17 pm

megjithse ne kosov se lun kerkush ata e une kur jam kan jasht kom lujt ragbi shum e preferoj shun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vilsoni19
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 27
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Re: Cili sport ju pėlqen me shumė?   Thu Jun 28, 2007 12:03 am

Football.Tennis.Swim.etc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili sport ju pėlqen me shumė?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili sport ju pėlqen me shumė?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malėsisė sė Gollakut , lindi kėngėtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Qendrat islame nė Gjermani ishin bartėse tė shumė organizimeve kombėtare
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Gold Ag publikon kėngėn 'Shqiptari 2', kritikon shumė figura ndėr to edhe Kadaren dhe Lamėn (Video)
» Ah sa shumė tė dua!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Forumi (Forum) :: Sporti (Vendor dhe Nderkombetar)-
Kėrce tek: