TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cili det doket si qizme ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
rini
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 32
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Cili det doket si qizme ?   Wed Jun 27, 2007 10:28 pm

a e keni msu qit sen se ni det doket si qizme e n'mujshi me ja qellu cili osht Razz:P:P:D:D:D......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cili det doket si qizme ?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani:Mėrgata shqiptare mė mirė ruan doket dhe zakonet, sesa atdheu!
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malėsisė sė Gollakut , lindi kėngėtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Selim Hasanaj: Tre libra pasqyrė pėr tri kultura
» Arim Molliqi - CILI ĖSHTĖ KUFIRI MES KOSOVĖS DHE MALIT TĖ ZI NĖ BJESHKĖT E ZHLEPI?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Shkencat natyrore dhe natyra (Science And Natyre) :: Gjeografi-
Kėrce tek: