TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cila gjuh osht ma e vjetra ?..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
rini
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 32
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Cila gjuh osht ma e vjetra ?..   Wed Jun 27, 2007 10:34 pm

Shqipja
Serbishtja
Prusishte
Kineze
Gjermane
Italiane
Franceze
Angleze
Latine


etj vila prej ktyne osht ma e vjetra ne histori ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cila gjuh osht ma e vjetra ?..
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cila ishte ana e errėt e pilotit qė rrėzoi aeroplanin e Germanwings?
» Tregime nga gratė shqiptare
» Cila ėshtė agjenda sekrete politike e Edi Ramės?
» Tekste kėngėsh tė vjetra
» Monda Korca: Jorgjeta Lalazi-artistja korcare qe le Korcen pa gjume - Esse _ Personazh - nga - Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Gjusha Shqipe dhe Gjuhet e tjera ( Albanian Language and Other Languages) :: Gjuha Angleze dhe Gjuhet e Tjera-
Kėrce tek: