TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Prej nga rrjedh fjala Gjeografi ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vilsoni19
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 27
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Prej nga rrjedh fjala Gjeografi ?   Thu Jun 28, 2007 12:18 am

Prej ciles fjal rrjedh fjala gjeografi ????.....///
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Prej nga rrjedh fjala Gjeografi ?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fjala e rastit ne kremtimin e 98 vjetorit te Kryengritjes se Malesis, e mbajtur nga Gjon Gjokaj...
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Monda Korca: GAZETA TIRANA OBSERVER:-Kadri Morina, Potreti i nje investitori modest e te suksesshem.-nga Raimonda Moisiu
» Tekste kėngėsh tė vjetra
» Dallimi i thekshėm ndėrmjet diversitetit dhe diversionit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Shkencat natyrore dhe natyra (Science And Natyre) :: Gjeografi-
Kėrce tek: